Aura Renklerinin Anlamı - Güneş'e Yaziyorum

Yazılar

16 Oca 2021

Aura Renklerinin Anlamı

 


Aura Renklerinin Anlamı

Auramızı görmek kadar auramızın renginin anlamınıda bilmek önemlidir. Aşağıda çeşitli auralarda görebileceğimiz renkler ve renk tayfları bulunmaktadır. Sizin yaptığınız çalışmada hangi renkleri görmüş iseniz o rengi yazısını okuyabilirsiniz.


Beyaz

Bu, sakin ve olasılıklara açık, dengeli bir kişiliği gösterir. Beyaz, tüm aura renklerinin en nadide olanıdır. Başka hiçbir renk bulunmayan saf, tamamen beyaz bir aura, fiziksel alemin sınırlarını aşmış bir varlığın işaretidir. Bu son derece nadir bireyler - muhtemelen tüm Dünya gezegeninde sadece bir avuç - kişisel sorunlar, takılmalar ve sağlık sorunları yaşamazlar, bu yüzden auraları sadece saf beyaz frekansları yansıtır. En yaygın olanı, diğer renklerle birlikte auralarında beyaz olanlardır. Bu bireyler ruhsal olarak motive olmuş bir durumdadır ve evrene açıklık ve alıcılığa sahiptir. Genellikle dünyevi meselelerle veya hırsla, daha ziyade saflık ve hakikatle ilgilenmezler. Olumlu, canlandırıcı ve yargılayıcı olmayan bir durumdan hareket ediyorlar. İç aydınlatma ve kozmik bilgelik arayışı beyaz enerjiyi karakterize eder.

 

 

Kahverengi

Kahverengi bir aura genellikle bencil bir kişiliği ifade eder. Çok mantıklı ve analitik olan bireylerde kahverengi bir aura bulunabilir. Birden ona kadar her adımı metodik olarak işlemeyi seçerler. Ayrıca çok pratiktirler, güvenlik bilincine sahiptirler ve duygularını kendilerine saklama eğilimindedirler. Risk alan değiller, bunlar bir sıçrama yapmadan önce tuğla tuğla bir temel inşa etmek isteyen insanlar. Bu detay odaklı varlıklar hayata yaklaşımlarında stratejiktir ve çoğu zaman başkalarını hayal kırıklığına uğratan zaman alıcı görevleri yerine getirme yeteneğine sahiptir. Onlar, uzun vadeli bağlılığa değer veren, dünyevi kişilikler. Auralarında kahverengi olanlar, üç boyutlu gerçekliği analiz etmeyi, öğrenmeyi ve anlamayı severler. Stratejik, doğrusal bir düşünce tarzları var.

 

 

Kırmızı

Tutkular, arzuları ve duyguları ile yaşadıkları için kırmızı auraya sahip olanlarda yükselir. Kırmızı, fiziksel bedenle ve çevremizdeki somut dünya ile bağlantımızla ilgili olan kök çakranın rengidir. Fiziksel gerçekliklerini doğal olarak anlayan ve maddi dünyada tezahür eden arzulardan zevk alan korkusuz bireylerin auralarında ortaya çıkar. Fiziksel bir varlık olarak yaşamda dinamik ve bol maceralar deneyimleme konusunda tutkulu ve özür dilemiyorlar. Bu tutku ve huzursuzluk onları hayatta motive ediyor. Genellikle ölüm, doğum, aşırı hoşgörü, duygusallık veya adrenalin oluşturan aktivitelerden korkmazlar. Enerji alanlarında kırmızı emisyonları olanlar, fiziksel düzlemin zevklerini nadiren reddeden güçlü insanlardır. Auranızdaki bir rengin doygunluğu veya parlaklığı farklı şeyleri gösterebilir. Auranızdaki kırmızı bulanık veya karanlıksa, öfke, hayal kırıklığı veya travmaya tutunuyor olabilirsiniz. Aynı zamanda düşük enerji, bitkinlik veya aşırı çalışmayı da gösterebilir.

 

Pembe

Gerçek, daha açık pembe, aurada ortaya çıkan en nadir renklerden biridir. Doğada nazik olan ve temas ettikleri her canlıya hoş, sevgi dolu enerji yayan kişilerin etrafında bir balonlu sakız / bebek pembe aura görülebilir. Son derece hassastırlar, romantik aşk ideallerini benimserler ve genellikle romantizmi canlı ve ilişkilerde iyi tutmak için doğal bir yetenekleri vardır. Sezgisel yeteneklere dair ipuçları veren doğal şifacılar ve yaratıcılardır. Pembe renk, kalp çakrasına karşılık gelen yeşil ile benzer frekansta titreşir. Auralarında açık pembe emisyonları olan insanlar, etrafındakilere rahatlık hissi verir. Pembe titreşimler, genellikle kadınsı enerji ile ilişkilendirilen kalp çakrasına doğrudan karşılık geldiği için kabarcıklı ve canlandırıcıdır. Hayatın en zorlu zorluklarının ortasında bile, pembe auralı bir kişi, bir bakışta, bir gülümsemeyle, nazik bir sözle veya sadece orada bulunarak başkalarını iyileştirmeye yardımcı olabilir. Bize birbirimize ve dünyadaki tüm canlılara karşı nazik olmamızı hatırlatıyorlar.

 

Turuncu

Turuncu aurası olanlar için yaratıcılık anahtardır. Sanatı onlara barış getirir. Turuncu, yaratıcılık, duygusallık ve duygusal bedenimizle ilgili olan sakral çakranın rengidir. Turuncu, mübadele ve ilişkiler için enerji merkezidir, arkadaşlıklara büyük değer verir ve başkalarıyla etkileşim kurar. Auralarında turuncu emisyonları olanlar, ister işle, kaynaklarla, parayla, zamanla, enerjiyle veya aşkla ilgili olsun, neşeli alışverişin titreşimleriyle rezonansa girerler. İlişkilendirilebilir ve sosyal olma yeteneklerinden dolayı ekip çalışmasında güce sahiptirler. Aurasında turuncu olanlar, son derece anlayışlı ve inanılmaz derecede dinamik bireylerdir. Bu ilişki uzmanları için arkadaşlıklar çok hızlı geliştiği için yabancılar turuncu bir auraya sahip olanlar için çok uzun süre yabancı kalmazlar. Turuncu auralı insanlar, dünyanın sunduğu her şeyi deneyimlemek isteyen heyecan arayanlar oldukları için hareketsiz oturmakta zorlanırlar.

 

Sarı

Sarı auralı olanlar yüksek enerjidir ve iyimserlik yayarlar. Sarı, aklımızı, öz saygımızı ve kişisel gücümüzü yöneten solar pleksus çakranın rengidir. Enerji alanlarında sarı olanlar güven titreşimleri, mutluluk, güçlü bir benlik duygusu, saygı ve başkalarına büyüklüğe ulaşmak için ilham verme yeteneği ile rezonansa girerler. Onlar, yüksek enerji seviyelerine ve başkalarını olumlu bir şekilde motive etme yeteneğine sahip olma eğiliminde olan, doğal olarak doğmuş liderlerdir. Sarı auralı bireyler, doğal olarak kendileri olarak başkalarını cesaretlendirir ve destekler - güneş gibi yayılırlar ve ayrıca karmaşık kavramları analiz etme konusunda büyük yetenekleri olabilir. Sarı parlayanlar içsel sevinç ve cömertlikle doludur ve doğal olarak başkalarını kendilerine çekerler - güneş gibi sıcak ve ışıltılıdırlar. Sarı, auramızda daha koyu ve yoğun olduğunda, öz eleştiri, mükemmeliyetçilik, güvenden fazla deneyimleyebiliriz,

 

Yeşil

Yeşil auralar, doğa aşığı olan topraklanmış, çalışkan bir insanı işaretler. Yeşil frekanslar, kişisel gelişimin ve iyileşmenin merkezi olan kalp çakrasının titreşimi ile rezonansa girer. Yeşil auralı olanlar, koşulsuz sevgi ve mevcudiyetlerine giren tüm varlıklar tarafından algılanan bir yaşam gücü enerjisi yayarlar. Bu nedenle, auralarında zamanla tutarlı bir şekilde yoğun yeşil bulunan bireyler, tipik olarak doğaya ve hayvanlara çekilir ve doğal olarak kendi kendini iyileştirenlerdir. Enerji alanında yeşil emisyonları olan bir kişinin yanında olmak çok huzurlu ve dinlendirici bir deneyim olabilir. Tüm renk yelpazesindeki en dengeli insanlardır, kendi yaratıcı hedeflerine ve sevdikleri insanlara kolayca eşit önem verirler. Başkalarına karşı bir sorumluluk ve hizmet duygusuna sahipler ve çok kendinden eminler. Yeşil aura, ruhsal ve fiziksel dünyalar arasında köprü kuran bir aura. Odaklandılar, yüksek idealler ve özlemlerle - son derece yaratıcı bireyler. Yeşiliniz karanlık veya bulanıksa, kıskançlık veya kıskançlık duygularına odaklanıyor olabilirsiniz - kurban gibi hissediyor ve başkalarının yorumlarını eleştiri olarak görüyor olabilirsiniz.

 

Mavi

Mavi auralı olanlar duygusal olarak hassastır ve kendini ifade eder. Mavi boğaz çakrasının rengidir, iletişimi yönetir ve kendini ifade eder. Auradaki gerçek bir açık mavi, doğal ifade yeteneklerine ve gerçeklerini konuşma yeteneğine sahip bir kişinin göstergesidir. Enerji alanlarında açık mavi emisyonları olan bireyler, içsel bir bilgiye ve bilgeliğe sahiptir ve ispat için dış gerçeklere veya verilere ihtiyaç duymadan neyin doğru olduğunu belirlemek için duygularına güvenme eğilimindedir. Bu etkileyici hayalperestler, kişisel ilişkilere büyük önem verir. İletişimde dürüstlük ve açıklık onlar için çok önemlidir. Bilgelik toplamayı, paylaşmayı ve harika filozoflar yapmayı severler. Auranızın mavisi ne kadar açıksa, yansıttığınız enerji o kadar huzurlu ve pozitif olur.

 

Civit Mavisi(indigo)

Bir indigo aura, yaşlı bir ruha sahip bilge bir kişiyi ifade eder. Civit mavisi, sezgi ve içsel bilişle ilgili üçüncü göz çakrasının rengidir. Frekansı, görünür renk spektrumunun ikinci en yüksek titreşim enerjisidir ve derin sezgisel yeteneklere sahip olmakla ilgilidir. Auralarında indigo olan insanlar, başkalarının enerjisine son derece duyarlıdır ve çok uyumludurlar - olayları gerçekleşmeden önce bilme, bir şeyleri söylenmeden önce duyma ve net ve gerçek anlamda rüya görme eğilimindedirler. Duyarlıdırlar ancak empati açısından başkalarına karşı bu duyarlılığı verirler. İndigolar, mantığa karşı derin bir duygu derinliğinden hareket etme eğilimindedir. Doğaları gereği arayıcıdırlar ve dünyayı kendilerinden daha büyük bir birey olarak görürler. Anı yaşamanın ve hayatın doğal akışıyla ilerlemenin anahtar olduğunu anlarlar. Aurasında çivit olanlar sezgilerine güvenirler ve hakikat ile yanılsamayı kolayca ayırt edebilirler. İletişimciler ve bağlayıcılar olarak, evrenin güzelliğini ve enginliğini ve gizemlerini anlama yolunda tanıştıkları kişilere yardımcı olurlar. Lacivert veya tavuskuşu mavisi gibi daha koyu, bulanık bir çivit mavisi, kendinden şüphe duyulan bir dönemi, sezgi ve belirsizlikle olan bir kopukluğu gösterebilir.


 

Menekşe Moru

Ruhsal farkındalık ve psişik duygular, mor bir auranın işaretleridir. Menekşe, rüyalarımızla ve yüksek bilincimizle bağlantı kuran taç çakranın rengidir. Auralarında menekşe rengi olan bireyler dinamik, karizmatik ve güçlü kişiliklere sahiptir. Hayattaki görevleri veya misyonları, insanlığa öncülük etmek ve ilham vermek ve bize yeni bir refah, mutluluk ve bütünlük çağına rehberlik etmektir. Hayatlarında önemli bir şey yapma içsel ve itici bir dürtüleri vardır. Vizyonerler ve gelecek için yüksek idealleri ve umutları var. Mor mor enerjiye sahip olanlar hem bilgi hem de sezgiye sahip olduklarından, genellikle ayrıntılarla boğuşmadan herhangi bir durumun "büyük resmini" görebilir ve fark edebilirler. Başkalarının titreşimlerini kolayca değerlendiren doğal empatlardır. Başkalarının paylaşımına ilham vermek ve onları teşvik etmek için bağlantı kurmayı arzular ve kendilerini açık kitap olarak sunarlar. Mor auralar, evren ve görünmeyen yaşam enerjisi biçimleriyle yakın bir bağlantıya işaret ederek çok yüksek bir hızda titreşir. Enerji alanlarında mor emisyonları olanlar, yüksek düzeyde düşünce aktivitesine ve projeksiyonlarını maddi dünyaya tezahür ettirme yeteneğine sahip olma eğilimindedir. Yenilikçi düşünceler, ilerici fikirler ve tüm evrensel yaşam matriksi için ilgi gösteren açık fikirli içgörüler söz konusu olduğunda yüksek derecede özgünlük sergilerler.

 


Siyah

Siyah bir aura, genellikle karamsar ve kaba olmayan karanlık bir enerjiyi gösterebilir.

 

Gri

Gri auralar başkaları hakkında şüphecilik ve belirsizlik gösterebilir. Genellikle bardağın yarısını boş görürler.

 

Elbette yukarıdaki renklerin harmanlanmış tonlarını da görebilirsiniz. Listelenen en popüler görülen renkleri sizlerle paylaştım. Aura alanınızda birden fazla renk mevcut olabilir. Buna gökkuşağı aurası denir.

Yukarıda okuduğunuz renklerin anlamlarını okuduğunuzda gördüğünüz rengin aslında şuan sizin karakterinizi veya spiritüel durumunuzu yansıttığını göreceksiniz. Aura zamana ve çevre koşullarına göre değişebilen bir yapıdadır. Siz değişirseniz onun rengide değişir. Aura okumak insanların yaşamı ve karakteri hakkında da bu yüzden önemlidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder