Aura Okumak - Güneş'e Yaziyorum

Yazılar

16 Oca 2021

Aura Okumak

 


Aura Okumak

 

Aura bizim fiziksel bedenimize en yakın renglerden oluşan suptil bir bedendir. Işık saçılması gibi dağılan ve içerisinde de katman katman farklı renkleri barındıran bir beden olarak düşünebilirsiniz. Aura okumaları, auraların gözlemlenmesini ve yorumlanmasını içerir. Auranın, bir kişiyi çevreleyen ince, parlak bir manyetik alan olduğu düşünülmektedir. Bazı psişik yeteneklere sahip insanlar aura okumaları yapabilmektedir. Bireyin auralarını görme veya hissetme konusunda benzersiz bir yeteneğe sahip olduklarını iddia ediyorlar, ancak bu iddiaya göre bu yetenek doğuştan mı yoksa sonra mı kazanılır bilinmiyor. Benim kendi düşüncem ve tecrübeme göre tamamen insanın duyum gücünü geliştirmekle alakası var. Elbette doğuştan bunu görebilen bir insanla sonradan bunu geliştiren insan arasında fark vardır. Ama ikisi aura okuyabilecektir. Sadece doğuştan bu yeteneğe sahip kişiler bu konuda daha profesyonel olacağı düşünebiliriz.

 

Aura somutsal bir tarifi olmasada insanın etrafında süzülen veya saçılan bir renk tayfı gibi gözükür. Bu renkler birbirinden farklı olabilmektedir. Temel olarak kırmızı, mor, yeşil, sarı vb. gibi birçok renk tayfları mevcuttur.


Aşağıda Sizlerle Kullanabileceğiniz en basit veya kolay tekniği paylaştım. Düzenli bir çaba ve alıştırmalarla daha başarılı olabileceksiniz.

 

Gerekli Malzemeler;

  • Bir Adet Beyaz Kağıt (a4,a3)
  • Sesiz sakin bir oda

Not: Gözlük veya lens kullanıyorsanız çıkarın. ( Bu tür malzemeler ışığı kırmaz için filtre görevi görmektedir çıplak gözle daha iyi sonuç elde edersiniz. )

 

Aura Okuma Uygulama Tekniği:

 

Resim 1.1

Bir adet beyaz kâğıdı düz bir zemine koyuyoruz. Daha sonra kişi rahat bir pozisyonda kâğıdın yanına oturuyor. Karşısına aldığı kâğıda elini koyuyor.(Resim 1.1) Daha Sonra Gözlerinizi kapatıyorsunuz. Derin bir nefes alıp yavaşça vermeye başlayın. Kalp ritminiz yavaşlamasına(gevşeme ve rahatlama) izin verin ve gözlerinizi açın. (Dikkat! başınız dönebilir.Nefes alıp vermekten kaynaklıdır.) Ellerinizin(veya baktığınız insanın ellerine) kenarına odaklanın. Gözlerinizi yavaşça kısmaya devam edin. Bunu uygularken de yavaşça nefes vermeye devam edin.

  

Resim 1.2

Yukarı tarafta gördüğünüz (Resim 1.2) şekil gibi yavaşça elinizin kenarında renk saçaklarını görmeye başlayacaksınız. Odaklanın elinizin kenarında ilk başta göreceğiniz renk beyazdır. Daha sonra gözlerinizi kıstıkça elinizden yayınlan renkleri görmeye başlayacaksınız. İlk göreceğiniz renk sizin taban renginiz olan ilk katman aurasıdır. Çalışmalarınıza devam ettikçe auranızın daha geniş katmanlarını görmeye başlayacaksınız.


Sonuç : Yukarıdaki görselde (Resim1.2) canlı bir aura gözleminin görüntü şeklini yansıttım sizlere. Tabi ki şuan o resimde gördüğünüz gibi rahat göremeyeceksiniz. Çünkü yukarıda resimler renk efektini sizlere tasvirinin benim nasıl gördüğümü açıklamak için sizlerle paylaştım. Yukarıda gördüğümüz elde renkler civit mavisine yakın bir ton ve morumsu bir katman hafifte sarımsı karışımlar mevcut. En son aura renklerinde belirledikten sonra aura yorumlama kısmına geçebilirsiniz. ( Aura Yorumlama Nasıl Yapılır? Blog Yazısı için tıkla.)

Bu teknik her zaman işe yaramış olan bir tekniktir. Bende bu tekniği oluşturduğum zamandan bu güne kadar kullanmaktayım. Aura üzerine araştırmalarda yapmanızı tavsiye ederim. İleri ki blog yazılarımızda bunu hakkında da yazı paylaşırım. Bilmeniz gereken şeylerden biri ise aura renk düzensiz olarak size bağlı şekilde dönemlik haftalık veya aylık değişimlere uğramaktadır. Bu kesinlikle sizin karakter ve yaşamanızla alakalı olacaktır. Daha geniş bilgiler için araştırmalarınıza devam edin.


Auranızda gördüğünüz renklerin anlamları için blog sayfamda paylaştığım aura renkleri hakkında yazımı okumanızı tavsiye ediyorum. Gördüklerinizi Örn. Mavi rengi okuyunuz ve siz temsil edip etmediğine karar veriniz. Uygulayacağımız bu tekniği dönemsel olarak uygulamayı unutmayın.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder