Zihin Okunması Nasıl Engellenir? - Güneş'e Yaziyorum

Yazılar

17 Ara 2020

Zihin Okunması Nasıl Engellenir?


Zihin Okunması Nasıl Engellenir?


Merhaba Bu blog yazımızda zihin okunması nasıl engellenir üzerine bilgilerimin bir kısmına paylaşmış olacağım. Öncelik hayatımızda Bazı insanlar gerçekten iyi bir hissiyatı veya telepati yeteneğine sahip sahip olabilir. Bu insanların belki siz istemeden de veya kendi rızanız olmadan zihninizi okuduğu oluyor ya gerçekleşiyordu. Bunun gibi maruz kaldığımız olaylardan kurtulmanın birçok yolu vardır. Bu yazımda bunlardan bir kaçını sizlerle paylaşmış olacağım.

Birisinin zihninizi okumasını engellemek için, aşağıdaki gibi korunmalar uygulayabilirsiniz:


Psişik Koruma :  1. Öncelikle derin bir nefes alıp daha durgun bir zihni ulaşın.
  2. Kendinizi hazır hissettiğinizde gözlerinizi kapatın ve derin bir nefes alın. Unutmayın ki nefes almak her zaman bizim odaklanmamızı sağlar.
  3. Bu aşamaya geldiğinde imgelemeye başlayabilirsiniz. Başınızın üstünde yer alan boşlukta, bir tane yuvarlak beyaz bir duman veya bir sıvı şeklinde havada kalmış bir obje hayal edebilirsiniz. Bu obje yavaş yavaş ve denize doğru inip veya genişleyip büyüdükçe sizi içine alan bir kalıba dönüşsün. Yani kısacası kendinizi bir kürenin içerisinde hayal edebilirsiniz ama beyaz bir küre olması sizin için iyi olacaktır. Bu küreyi ne kadar canlı veya güçlü hissederseniz bir o kadar başarılı olmuş olacaksınız.
  4. Bu işlem bittiğinde sizi aslında birçok psişik saldırıdan korumuş olacaktır.
  5. Artık gözlerinizi açabilirsiniz ve ışık süzmesi veya bu küreyi imgelemeye devam edin. Böylelikle koruma belli bir süre daha devam edecektir.

Yukarıda teknik sizi psişik yeteneklere karşı maruz kaldığınızı sizi koruyabilir. Bu kullanılan en bilindik örneklerden birisi zaten. Bunu değiştirip kendinize uygun bir şekilde çevirebilirsiniz.
Zihin okunmasını engelleyici bir diğer çalışma ise belli koruyucu doğal taşlar takmasıdır. Tabii ki böyle olaylar birazcık daha inanç ve plasebo dediğimizde etkileri dayanır. Ama bu tür psişik saldırılardan korunmak için; Ametist, sitrin, labradorit vb. taşlar kullanılır.Zihin okumanın diğer engelleyici yöntemlerinden birisi ise farklı şeyler düşünmektir. Yani zihin okuyucu tarafından farklı verileri almasını sağlamaktır. Buna zihin yanıltması diyebiliriz.


Zihin okunmasının engelleyici birçok yolu vardır. Ama en çok kullanılan şey psikolojik dirençtir. Eğer insan psikolojik olarak karşıdaki kişinin onun zihnin okuyabilecek potansiyelde olduğunu kabullenirse, koruyucu direnci düşer ve zihnini açmış olur. Bu yüzden öncelikle kendi iradenizi hakim olmalısınız yoksa en başında kaybetmiş olursunuz. Unutmayın ki zihin okuyan insanlar sizin zihninizdekileri görür, kalbinizdeki değil.


Bu yazımızda birtakım zihin okuma üzerine engelleyici unsurlar hakkında konuştuk. İleriki yazılarımızda daha farklı yöntemler ve tekniklerle bu konu hakkında daha çok bilgi edinmiş olacağız. Yazımı buraya kadar okuduğunuz için teşekkür eder ve web siteyi arkadaşlarınızı paylaşarak bana destek olmanızı dilerim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder