Telepati Yeteneğini Geliştirmek - Güneş'e Yaziyorum

Yazılar

10 Ara 2020

Telepati Yeteneğini Geliştirmek

 


  Telepati Hakkında çalışmalarınızdan sonra güzel sonuçlara ulaştığınızda artık bu yeteneğinizi geliştirmenin yollarını arayacaksınız. Ben de sizlere bu yeteneğinizi daha iyi geliştirmek adına aşağıya bir çalışma yazacağım. 

 


Telepati Çalışması (Antrenman) :

 

1- Birbirinden farklı 4 eşya seçin ve bu eşyalar farklı renklerde olmasına dikkat edin. Örn . kalem,silgi, anahtar, taş vb.

 

2- Bu deneyi herhangi bir arkadaş veya anneniz ile yapabilirsiniz. Herhangi bu konuyla ilgili olmasını istediğiniz bir kişi seçin ve karşınıza oturtun. Aranızda öncelikle mesaj verecek ve alacak kişiyi belirleyin. Alıcı karşıdaki kişinin seçtiği eşyayı hissetmeye. Verici ise seçtiği eşyayı karşıdaki kişiye zihinsel yoldan iletmeye odaklanır.

 

3- İkinizde gevşeyin ve yapacağınız deneye odaklanmaya çalışın. Başlamadan önce biraz meditasyon yapabilirsiniz. Kendi rahatlama ve odaklanma yöntemlerinizi kullanın.

 

4- Verici masada duran herhangi bir eşyayı seçer ve gözlerini kapatır. Eşyayı imgelenmesi gereklidir. Zihninde canlandırmalıdır. Eşyanın her ayrıntısını. Gözlerin kapalı olmasının sebebi alıcının göz hareketlerinden hangi eşyayı tuttuğunu anlamaması için yapılan bir yöntemdir. Sonuçları doğru vermek açısından. 

 

5- Verici her ayrıntısına kadar canlandırdığı eşyayı hazır hissettiği zaman ''başlıyorum'' diyerek alıcıya gönderdiğini onaylar. Verici şimdi yapması gereken şey alıcı ile kendi beyni arasında bir enerjisel kanal olduğunu hayal etmesi ve o kanaldan canlandırdığı eşyanın sürekli oraya doğru aktığını hareket ettiğini düşünmesidir. Bunu ne kadar canlı yaparsa zihninde alıcısında bir o kadar yardımcı olmuş olacaktır.

 

6- Alıcı odaklanıp karşıdaki kişinin 3.göz hizasına bakarak o gelen köprüyü hissetmeye başlar. Alıcının bu esnada 3. gözünde hareketlenmeler hissetmeye başlar. Odaklandıktan sonra Vericinin seçtiği eşyayı zihninde canlanmaya başlayacaktır. Alıcı zihnine doğa eşyayı yüksek sesle tanımlamaya başlar. 

 

7- Alıcı Örn : Sarı renkte mi? 

 

8- Verici sadece Evet ve Hayır cevapları vererek alıcının doğru olup olmadığını onaylar. Eğer evet ise cevap Alıcı bir diğer eşya hakkında ayrıntı söylemeye başlar. Örn. Ucu sivrimi veya ince uzun mu? gibi Verici bu cevaba da evet derse alıcı artık masadaki hangi eşya olduğunu gösterir. 

Eğer cevabı hayırla başladıysa vericinin , alıcı odaklanmasını artırmalı ve 2 defa daha tahminde bulunmalıdır. Eğer alıcı doğru sonuçlar vermiyorsa ,verici ya eşyayı değiştirir yada aranızdaki görevi değiştirmelisiniz. 

 

9- Bu çalışmayı birçok tekrar yapın ve doğru sonuçlar alamamanız sizi yanıltmasın. Psişik yetenekler bir kas gibidir. Çalıştıkça gelişirler. Bu antrenmanı sık sık yapın ve kendinizi geliştirin. 

 

Not : Bu uygulamada başarı gösterdikten sonra alıcı ve verici arasındaki mesafeyi uzaklaştırarak. Şehir içinde şehir dışında arkadaşlarınızla görüntülü veya sesli bir şekilde eşyaların her iki tarafında görmesi durumunda bu antrenmanı daha çok geliştirebilirsiniz. 

  

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder