Aura Yorumlama - Güneş'e Yaziyorum

Yazılar

16 Oca 2021

Aura Yorumlama

 


Aura Yorumlama

Aura yorumlama, aura okuyucusunun gördüğü aura renklerinin dağılışı, şekli ve yoğunluğu hakkında yaptığı anlam ve açıklamalardır. Aura renklerinizi belirledikten sonra renginizin yoğunluğu ve dağılımı ile kendi yorumlamanızı oluşturursunuz.


Canlıların auraları sadece tek bir renk bütününden oluşmaz. Aynı bir parmak izi gibi her insanın aura renk şekil ve dağılımları farklıdır. Ama burada sabit olan renk türleri olduğu için bu konuda belirli anlam ve içerikler üretebiliriz.

Profesyonel Aura Yorumlama Nasıl Yapılır?

Fotoğrafın sağ tarafı (vücudunuzun sol tarafı): Bu taraf, gelen enerjiyi, vücudunuzun pasif, dişil alıcı (yin) tarafını temsil eder. Geliştirdiğiniz ve çağırdığınız gelecekteki enerjiyi gösterir. Bu içsel olarak çalıştığımız enerji olduğu için kendimizi nasıl gördüğümüz olarak görülebilir. Bu taraf sizin duygusal ve yaratıcı yönlerinizi temsil eder.

 

Fotoğrafın merkezi veya üstü (alnınızın üzerindeki her şey): Bu alan, yaşadığınız bilincinizi, mevcut enerjinizi, düşüncelerinizi, hislerinizi ve duygularınızı temsil eder. Renkler ne kadar yakınsa, onları o kadar yoğun bir şekilde düşünüyor veya deneyimliyorsunuz.

 

Görüntünün üst yarısında bir kemer gibi uzanan bir renk şeridi varsa, bu yüksek değerde tuttuğunuz bir şeyin veya bağlanmaya çalıştığınız bir şeyin - umutlar / hedefler / özlemler - göstergesidir.

 

Genişleyen auralar, genişleme, dışavurumculuk, dışa dönüklük, sosyal aktivite, bağlantı arzusu, girişkenlik, olumlu bakış açısı, macera duygusunu gösterir.

 

Daha yakın auralar içe dönük odaklanma, duyarlılık, yalnızlık arzusu, meditasyon, barış, huzur veya dinlenmeyi gösterir. Bu aynı zamanda ifade etme veya dışarı çıkma ihtiyacı anlamına da gelebilir.

 

Fotoğrafın sol tarafı (vücudunuzun sağ tarafı): Bu taraf enerjinin dışarı çıktığını, vücudunuzun erkeksi ifade (yang) tarafını temsil eder. Geçtiğimiz, şimdi salıverilen ve ifade edilen yakın geçmiş enerjiyi gösterir. Bu enerji dışarıdan olduğu için, aynı zamanda başkalarının sizi nasıl algıladığı, yani kişiliğiniz olarak da görülebilir. Bu taraftaki renkler somut değişiklikler ve anılarla ilgilidir.

 

Boğaz / İletişim: Bu alan nasıl iletişim kurduğunuzu gösterir. Sadece kendimizi yoğun bir şekilde sesli bir şekilde ifade ettiğimiz dönemlerde aydınlanma eğilimindedir.

 

Kalp / Merkez: Bu alan, kalp boşluğunuzdan gelen enerjiyi gösterir. Renkler yalnızca güçlü duygu ve duygu dönemlerinde veya kasıtlı olarak açıldığımızda ve bu enerji merkezine bağlı olduğumuzda ortaya çıkma eğilimindedir.

 

Aura Renklerini Nasıl Yorumlanır?

 Aşağıda sizler için farklı aura yorumlama şekillerini örneklendirme yaptım.

 

Yukarıda gördüğümüz fotoğraf Aura Okuma yazımızdan hatırlıyorsunuz. Orada gözlemlerimiz sonucu bu fotoğraftaki bireyin çivit mavisi, morumsu ve hafif sarımsı bir dış açılımı var. Taban renk açık veya buz mavisi dediğimiz tonla başlıyor dikkat ederseniz. Buradaki elde bulunan aura renkleri bana ait olduğunu sizlerle paylaşmak isterim.

 

Profesyonel aura yorumunda okuduğumuza göre insanın vücudunun sol tarafı gelecekte enerjimizin ve karakterimizin ne yönde değiştiğinin mesajını veren bir yapıdır. Aynı zaman bu renkle genel auranın şuan ne şekilde olduğunu göstermektedir. Aura tabanı açık mavi tonuyla başlamaktadır.

 

Açık mavi taban rengi , doğal ifade yeteneklerine ve gerçeklerini konuşma yeteneğine sahip bir kişinin göstergesidir. Bu kişiler neyin doğru olup olmadığını kavrayabilen ve düşünceleriyle hareket edebilen kişilerdir.

 

İkinci katmana doğru renk daha çok indigo rengi olan çivit mavisine dönmeye başlamıştır. İndigo aurasına sahip kişiler, yaşlı bir ruha sahip bilge bir enerjiyi ifade etmektedir. İndigolar, mantığa karşı derin bir duygu derinliğinden hareket etme eğilimindedir. Doğaları gereği arayıcıdırlar ve dünyayı kendilerinden daha büyük bir birey olarak görürler.

 

Üçüncü katmana doğru artık daha fazla açıldığımız hafif bir morumsu alanı gözlemlemekteyiz. Ruhsal farkındalık ve psişik duygular, mor bir auranın işaretleridir. Hayattaki görevleri veya misyonları, insanlığa öncülük etmek ve ilham vermek ve bize yeni bir refah, mutluluk ve bütünlük çağına rehberlik etmektir. Vizyonerler ve gelecek için yüksek idealleri ve umutları var.

 

Ve son katman olan sarımsı bir açılımla aurada görebildiğimiz son katmanımıza geldik. Sarı aurasıda yüksek enerjidir ve iyimserlik yayarlar. İnsanların onlara karşı bir güvenirlik ve huzur hissetmesi oluşmaktadır.

 

Yukarıda gördüğümüz şekilde bir insanın aurası bu şekillerde yorumlanır ve analiz edilir. Bir canlının aurası analiz edilirken gözlemlediğiniz rengin açıklığı parlaklığı ve yayılımıda önemli olacaktır. Eğer yorumlamanızda karşı tarafa uymayan şeyler var ise bu sizin yanlış gözleminize dayalı olacaktır. O kişinin o renginde aura anormallikleri mevcut olabilir. Aura anormalliklerini aşağıda sizlere anlatacağım.

 

Farklı Aura yorumlama örneklerine devam edelim…

 

Örnek 1

"Bir arada yeşil ve sarı bir yay görüyorum - aslında uzlaşması zor olabilecek bir kutupluluk sergiliyorlar. Bir yay olduğu için, ya işlerinde ulaştığı bir yön ya da hayatında sahip olduğu ve bir kaide üzerinde tuttuğu bir şey.

"Dolayısıyla renk psikolojisinde sarı, güneşten sonra şekillenir - kolay giden, genişleyen, yaratıcı ve aynı zamanda zekayı da gösterir. İnsanlar 'Ah, çok parlaklar' diyorlar veya bir konuya ışık tutmaktan bahsediyorlar - bunlar sarının nitelikleridir. Yetenekli, sevgi dolu, akıllı ve cömert bir renktir ve aynı zamanda çok eğlencelidir.

Yeşil, hırsı ve kariyer odaklı olmayı temsil eder. Yeşil auralar hedeflerine ulaşmak için gerekli olduğu sürece uzun, zor saatler çalışmak istiyor. Doğadaki yeşili düşünün - güneşe doğru iten bir ağaç ya da bir kafesin üstüne çıkmaya çalışan bir asma - yeşil azimlidir, kararlılığı ve odağı vardır. İnatçı ve sabırsız olabilir. Sıkı tutunabilir.

"Yani ark bir kutupluluğa işaret ediyor: İt ve çek, cömert olmak ve para tasarrufu yapmak, tutup bırakmak, sıkı çalışmak ve eğlenmek. Bu enerjilere aracılık etmek, özellikle pratisyen hekimin yüzü ve etrafı da dahil olmak üzere fotoğraftaki mavinin varlığı nedeniyle zordur. Mavi duygusal bir renktir ve her şeyi çok derinden hissettiğini gösterir.

"Eflatun da büyüleyici: Kırmızı ve morun birleşimi (yukarıdaki sarı ve yeşilde gördüğünüz gibi ayrı tonlardan ziyade) ve bu yüzden yaratıcı irade gücü. Mor, vizyoner ve yüksek konsepttir - bunun dünyadaki olumlu bir değişimin, dünyanın nasıl olabileceğini hayal etmenin bir parçası olduğuna inanmayı gerektirir. Kırmızıyla bütünleştiğinde aksiyon odaklı hale gelir. Bu, aslında onu ortaya koyduğu ve vizyonu gerçeğe dönüştürmek için hamleler yaptığı anlamına geliyor. "

Örnek 2

Kırmızı, birçok nedenden dolayı büyüleyicidir. Dilbilim tarihimizde belirlediğimiz ilk renk ve aynı zamanda boyadığımız ilk renk. Bize, inisiyasyonla ve dünyaya yeni bir şey getirmeyle ilgilendiğini gösterir. Bizi bir şeyler yapmaya iten şey eylemin, tutkunun, mücadelenin ve tüm o temel insan deneyimlerinin rengi. Çok fiziksel olduğu için, kendini ifade etmesi gerekiyor - o enerji yoğunluğuna sahip olduğunuzda, onunla çok uzun süre oturamazsınız. Üzerinde çalışmalı ve ifade etmelisiniz, aksi takdirde patlayacaktır. "

 

Örnek 3

Bu fotoğraftaki bireyin ise; mavi, mor, biraz bronz ve bolca turuncu var. Turuncu,  insanları çok iyi okuyabildiğini ve çok insan odaklı olduğunu gösteriyor. Bu genellikle girişimcilerin ve halkla iyi çalışanların görsel bir ayırt edici özelliğidir - pek çok farklı ortamda pek çok insanla etkileşim kuruyor gibi görünüyor. Mavi, çevresine ve başkalarının ihtiyaçlarına duyarlı olduğunu, sadık ve özverili olduğunu ve duygusal bir bağ kurabildiğini gösterdiğinden onun için çok kullanışlıdır. Auramız mavi olduğunda, yaşadığınız ve birlikte çalıştığınız insanlarla duygusal bir bağ kurmanız gerekir. Ayrıca bu kişinin biraz kahverengi tonlarıda mevcut, bir görev yöneticisi / yapılacaklar listesi eğilimini, bir programa duyulan isteği ve mantıksal olarak iletişim kurma kapasitesini gösterir. "Yukarıdaki örnekler ve kendi aura yorumum gibi sizde kendinizin veya başkalarının auralarını okuyup yorumlayabilirsiniz. Ama en başlarda belirtiğim gibi bir canlının aurası yorumlanırken sahip olduğu renk davranışları vb. tam uyum gösteremeye bilir. Çünkü bir insan hasta olduğunda bile aura rengi solabilir. Halsiz hissettiğinizde auranızın renkleri cansızdır. Aslında biz bunu eski geleneklerimizde çok azla şekilde yapmaktaydık.


Hatırlarsanız insanların gözlerindeki ışık diye bir kavram vardır bizim kültürümüzde. Bu gözlerin parlaması ve solgun durmasıyla alakalıdır. Aslında buradaki aura okumaya en uygun gözlem budur. Bir insanın aurasının solgun olup olmadığına bile gözlerinden anlayabilirsiniz. Bunun yanında insanların auraları hastalıklardan veya fiziksel darbelerden çökebilir veya zarar görebilirler. Bunlarda bu konudaki davranışlarında aksaklık ve uyumsuzluk gösterebilir. Şimdi daha detaylı aura anormalliklerini göz atalım…


Aura Anormallikleri

Auradaki Işık saçılmaları: Eğer auranızda ışık saçılmaları görünürse - çoğunlukla beyaz - bu, kaynak enerjiye doğrudan bağlı durumda olduğunuzu gösterebilir, evren, ruh, ilahi vb. ve yönlendirilmiş, kanalize edilmiş bir durumda olmayı temsil eder. Başka varlıklardan, frekanslardan, boyutlardan veya alemlerden mesajlar, indirmeler, işaretler ve gerekli enerjileri almaya açık olduğunuz ve açık olduğunuz bir bilinç durumundasınız.


Bu ışık çubukları, harici bir kaynaktan gelen enerjiye yardımcı oluyor. Auranın dışından girerler ve çeşitli enerjilere ihtiyaç duyan çakraları beslerler. Bu enerjiler veya 'ışınlar' birkaç kaynaktan gelebilir. Arkadaşlardan, öğretmenlerden, arkadaşlardan veya bizi önemseyen diğer insanlardan (bilinçli veya bilinçsiz olarak) gönderilirler. Diğer titreşim seviyelerinde bulunan varlıklardan da gelebilirler. Son olarak, bu veya diğer yaşamlarda bildiğimiz varlıklardan, o zamandan beri fiziksel alemden ölümle birlikte geçen varlıklardan gönderilebilirler.


Küre ve baloncuk gibi şekiller:  Auranızda ışık küreleri göründüğünde, sizinle birlikte olan koruyucu veya ruhsal enerjiyi temsil edebilirler, yani rehber enerjiler. Kürelerin renk anlamları biraz gizemli ve ezoterik olsa da, bu çevrimiçi kaynaklar içgörü arayanlar için yardımcı olabilir. Benim kişisel deneyimime göre, çoğu tekil küre fotoğraflarda (sol üst köşe / sağ omzun üzerinde) her zaman aynı noktada görünür, bu muhtemelen Genel olarak, küreler vücudumuzun üzerinde veya yakınında görünmez - sadece bizi çevreleyen.


Bu eşmerkezli ışık küreleri, ihtiyaç duyulan dışsal enerjileri sağlamak amacıyla ev sahibi tarafından aurasına girmesine izin verilen pozitif varlık enerjileridir. Işınlarda olduğu gibi, bu izin genellikle bilinçsiz düzeyde verilir, ancak dua durumunda a bilinç düzeyinde de verilebilir. Rehber enerjiler genellikle çok az kişilik gösterir. Çoğu bir kişilikten çok bir süreç gibi görünüyor. Ancak bazen, bir rehber enerji muazzam bir gösteri sağlayacaktır. Bir keresinde biri patlayarak güzel parıldayan gümüş bir yıldız patlamasına dönüştü; diğerleri, kuyruklarının peşinden koşan gözyaşı damlası şeklinde auranın her yerine takla attılar. "


Auranın koyulaşması karaması veya solması: Kendinizi tükenmiş, bitkin veya hasta hissettiğinizde, aura renklerinizin o kadar parlak veya doygun olmayacağı ve fotoğrafın karanlık görünmesi çok olasıdır. siyah arka plan. Siyah aura diye bir şey yoktur - bu sadece enerji eksikliğidir. Renkler susturulacak veya içini görerek enerji tükenmesini gösterecektir.


Auranın hortum şeklinde hava aldığını görmek veya derin çizgi halinde çukurlar görmek: Böyle auralar genellikle o kişinin o bölgelerinde fiziksel rahatsızlık ve ağrıyı işaret etmektedir. Dışarıdan bir şey gözükmemesi içeride bir şey olduğu anlamına gelmez. Böyle kişilerin iç hastalıkları veya iç organlarında hasar olduğu söylenebilir. Genellikle şifacılar gözlemlerken bunlara dikkat ederler. Bir diğer unsur ise aurası delik olan kişilerde sürekli bir enerji kaybı gözlemlenir. Bunu bir balonun küçük bir delikten hava kaçırması gibi düşünebilirsiniz.  

 

Kaynakça :

https://en.wikipedia.org/wiki/Aura_(paranormal)

goop.com

oprahmag.com


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder